خانه / تکنولوژی / استخراج بیت کوین با این بخاری ۳۶۰۰ دلاری
کاکوفایل

استخراج بیت کوین با این بخاری ۳۶۰۰ دلاری

استخراج بیت کوین یا دیگر رمزارزها (Cryptocurrency) این روزها خیلی جذاب شده است، حتی دیروز در ترنجی خواندیم که برخی به فکر دور زدن تحریم با بیت کوین هستند. به نوعی می توان گفت که خیلی مناسبتی، استخراج بیت کوین در ایران خیلی جذاب شده است ولی شاید برای شما جذاب باشد که یک وسیله مناسبتی تر برای استخراج بیت کوین در این روزها معرفی شده است. استخراج بیت کوین با این بخاری ۳۶۰۰ دلاری می تواند برای روزهای سرد این روزها توجیه کننده باشد! کدام بخاری؟ در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کینم.

بخاری QC1 Crypto Heater همانطور که از نامش پیداست یک بخاری بر اساس استخراج رمزارزهایی چون بیت کوین یا اتریوم و … است. می دانیم که ماینرها یا همان استخراج کننده ها برای استخراج رمزارزها نیاز به قدرت پردازش بالایی دارند و این یعنی تولید گرمای بالا. گرمای بالا عموما تاثیر جانبی نامطلوب به شمار می رود اما حالا که پاییز و زمستان است و نیاز به گرم شدن هست، یک فکر خلاق می تواند این اثر جانبی نامطلوب را به یک هدف اصلی مطلوب تبدیل کند!

تصور کنید یک بخاری داشته باشید که هزینه خود را و حتی هزینه ای بیشتر از هزینه خود را برای شما ارای کند، هم گرم شوید هم پول دربیاورید یا حداقل در ممالکی که برق آن ها گران تر است، تقریبا رایگان گرم شوید! طبق بررسی ها بر اساس استخراج اتریوم می توانید ماهی تا ۱۲۰ دلار درآمد از این بخاری QC1 Crypto Heater داشته باشید.

بخاری QC1 Crypto Heater

بخاری QC1 Crypto Heater

بخاری QC1 Crypto Heater دو کارت گرافیک درون خود دارد و می توانید آن را با موبایل خود کنترل کنید. قیمت ۳۶۰۰ دلاری بخاری QC1 Crypto Heater می تواند قابل توجه باشد و البته بعد از گرمای هوا شاید بهتر باشد که دیگر فکر ماینینگ را از سر خود بیرون کنید!

نظر شما درباره این ایده خلاقانه چیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *