خانه / دنیای خودرو / ارائه لوکس‌ترین نسخه پژو ۲۰۰۸ با نام آلور
کاکوفایل

ارائه لوکس‌ترین نسخه پژو ۲۰۰۸ با نام آلور

ارائه لوکس‌ترین نسخه پژو 2008 با نام آلور
این روزها ساخت خودروهای لوکس برای خودروسازان لاکچری کفایت و لذا از این رو شاهد خودروهای معممولی و جذابی هستیم که هر روزه با امکانات، تجهیزات و رفاه بیشتری ارائه می‌شود.
جدیدترین تریم پژو ۲۰۰۸ که یک نسخه اروپایی محسوب می‌شود تحت تاثیر همین لوکس‌سازی‌ها قرار گرفته و قرار است آخرین ورژن این کراس‌اوور سابکامپکت فرانسوی با امکانات و تجهیزات ویژه ارائه می‌شود. به گزارش عصر ایران این مدل در اصل بین تریم آلور و مدل اسپورت‌تر GT می‌نشیند و تقریبا شبیه مدل هاچ‌بک پریمیوم ۲۰۸ به حساب می‌آید.
ارائه لوکس‌ترین نسخه پژو 2008 با نام آلور
این خودرو با پوشش آینه‌های بغل و دستگیره‌هایی به رنگ خودرو، اسپویلرهای عقب، گلگیرهای گسترده و پهن‌تر و ریل‌های سقفی ارائه می‌شود. تغییراتی که در شیک‌تر شدن خودرو موثر واقع شده‌اند. در این خودرو پژو همچنین شاهد سقف‌های شفاف پانورامیک استاندارد و تریم داخلی “آکسفورد بلک” هستیم. نورپردازی داخلی و صفحه نمایش اطلاعات و سرگرمی ۷ اینچی نیز به زیبایی فضای داخلی خودرو کمک کرده‌اند. البته شاید بزرگترین ویژگی این خودرو نیز “آی- کاکپیت” پژو محسوب شود. طبیعتا این ویژگی‌ها باعث افزایش قیمت این خودرو می‌شوند.
ارائه لوکس‌ترین نسخه پژو 2008 با نام آلور
مارک پیکلز مدیر بازاریابی پژو در انگلستان در این خصوص گفت: پس از ارائه مدل لاکچری‌تر از پژو ۲۰۸ در تریم برجسته “آلور” بر آن شدیم این طرح را برای ۲۰۰۸ نیز اجرائی کنیم.
ارائه لوکس‌ترین نسخه پژو 2008 با نام آلور
این خودرو اینک به شکلی سخاوتمندانه رفاه، تکنولوژی و فناوری ارائه می‌دهد و و لذت رانندگی برای مشتریانش را چندین برابر خواهد کرد. خریدارن این ورژن از خودرو می‌توانند بین مدل‌های ۱٫۲ لیتری پیورتک ۳ سیلندر بنزینی و ۱٫۶ لیتری بلو‌اچ‌دی‌آی دیزلی یک گزینه را انتخاب کنند.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *