خانه / تکنولوژی / احتمالا هوآوی پی ۳۰ با سوراخ نمایشگر طراحی شود
کاکوفایل

احتمالا هوآوی پی ۳۰ با سوراخ نمایشگر طراحی شود

بدون شک سال ۲۰۱۸ با الگوپذیری های بی جا و به جا از آیفون X که نیمه دوم سال ۲۰۱۷ معرفی شد یا اسنشال فونی که پیش از آن معرفی شده بود، سال بریدگی نمایشگر بود. سال ۲۰۱۹ بدون شک همچنان سالی است که نمایشگرها برای کم حاشیه تر بودن زائده هایی برای قرار دادن موارد حیاتی روی فریم جلویی دستگاه دارند. دو هفته پیش بود که در ترنجی خواندیم گلکسی ای ۸ اس (Galaxy A8s) با “سوراخ نمایشگر” به عنوان اولین موبایل تمام صفحه سامسونگ معرفی می شود و پریشب هم سامسونگ با نمایشگرهای Infinity V، Infinity U و Infinity O تسلیم ناچ شد. امروز اما خبر می رسد که احتمالا هوآوی پی ۳۰ با سوراخ نمایشگر طراحی شود و این حدس بر اساس یک حق اختراع است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

نه فقط سامسونگ بلکه ایسوس با زنفون ۶ با سوراخ نمایشگر یا ناچ متفاوت و جمع و جور یا حتی همین هوآوی میت ۲۰ با بریدگی نمایشگر قطره ای خود به نوعی تصویری از تغییر در مدل بریدگی نمایشگر هستند که سال ۲۰۱۹ شاهد آن خواهیم بود.

پتنت هوآوی

پتنت هوآوی

در پتنت جدید از هوآوی ایده ای می بینیم که کمی عجیب است. آن ها سوراخ نمایشگر یا بریدگی نمایشگر کوچک را در این طرح برای بلندگوی مکالمه در نظر گرفته اند که خب تا کنون حداقل دو راه ویژه برای انتقال بلندگو به لبه ها وجود دارد. یک قرار دادن آن روی لبه شیشه و فلز و دو بلندگوی یکپارچه با نمایشگر اما شاید آن ها واقعا انطور ترجیح می دهند! اما پرسش ایجاست که اگر اینطور ترجیح می دهند پس دوربین سلفی را در این طرح کجا قرار خواهند داد!

برخی معتقدند که این پتنت متعلق به هوآوی پی ۳۰ (Huawei P30) می تواند باشد و روی قاب پشتی نیز انتظار دوبین سه گانه با طراحی متفاوت اما سخت افزار مشابه با هوآوی میت ۲۰ پرو را دارند! به هر حال این یک پتنت است که هر چند شخصا من فکر نمی کنم هوآوی پی ۳۰ (Huawei P30) به این شکل باشد. نظر شما چیست؟ احتمالا تغییر بریدگی نمایشگر در نسل بعدی پرچمدارهای هوآوی را چطور می بینید؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *