خانه / تکنولوژی / احتمالا طراحی قاب پشتی گلکسی اس ۱۰ به این صورت است
کاکوفایل

احتمالا طراحی قاب پشتی گلکسی اس ۱۰ به این صورت است

سه روز پیش بود که در ترنجی با هم خواندیم دوربین گلکسی اس ۱۰ افقی طراحی خواهد شد. امروز اما یک رندر از قاب پشتی گلکسی اس ۱۰ منتشر شده که بر اساس شایعات است. همانطور که در تصویر اصلی مطلب می بینید، احتمالا طراحی قاب پشتی گلکسی اس ۱۰ به این صورت است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

طراحی قاب پشتی گلکسی اس ۱۰

طراحی قاب پشتی گلکسی اس ۱۰

این طراحی که بیشتر شبیه به یک گلکسی نوت ۵ (به دلیل لبه ها و انحنا گوشه ها اینطور به چشم من آمد) است که روی قاب پشتی‌اش یک دوربین سه گانه باشد، آن چنان هم از نظر ما بعید نیست.

سامسونگ معتقد است طراحی افقی دوربین سبب می شود که آن ها حجم باتری بزرگتری را بتوانند قرار بدهند. ما در گلکسی نوت ۹ دیدیم که باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری ارایه شد و بدون شک بهترین عمر باتری موبایل های سامسونگ را ارایه می کرد. حالا با توجه به این شایعه که احتمالا دوربین سه گانه گلکسی اس ۱۰ افقی باشد، تنها طراحی که برای قاب پشتی و دوربین سه گانه گلکسی اس ۱۰ می توان متصور شد همین تصویر است دیگر. پیش از این در یک طرح مفهومی دیگر از گلکسی اس ۱۰ نیز همین طراحی را شاهد بودیم.

حسگر اثرانگشت اولتراسونیک یکپارچه با نمایشگر گلکسی اس ۱۰ نیز دیگر حضور حسگر اثرانگشت روی قاب پشتی را منتفی می کند. نظر شما چیست؟ طراحی قاب پشتی گلکسی اس ۱۰ به همین شکل خواهد بود؟ تا کنون درباره طراحی قاب جلویی گلکسی اس ۱۰ با نمایشگر Infinity O شایعات زیادی شنیده ایم که البته هنوز آن سمت هم هیچ چیز قطعی نیست.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *