خانه / تکنولوژی / آیپد پرو ۲۰۱۸ با نمایشگر کم حاشیه امشب معرفی نمی شود
کاکوفایل

آیپد پرو ۲۰۱۸ با نمایشگر کم حاشیه امشب معرفی نمی شود

پیش از مراسم معرفی آیفون های ۲۰۱۸ اپل که کمتر از یک ساعت دیگر تا آن فاصله داریم و به لطف اطلاعات لو رفته از وب سایت اپل، اطلاعات خوبی درباره آیفون های ۲۰۱۸ و اپل واچ ۴ بدست آمد. جالب این که در این بین خبری از مک بوک های جدید یا آیپد پرو ۲۰۱۸ نیست! به همین دلیل به نظر می رسد که آیپد پرو ۲۰۱۸ با نمایشگر کم حاشیه امشب معرفی نمی شود! در ادامه با ترنجی همراه باشید.

به لطف بررسی وب سایت اپل متوجه شدیم که آیفون Xs مکس و آیفون Xs نسخه ۵۱۲ گیگابایتی و آیفون Xr نسخه ۲۵۶ گیگابایتی دارد و یا اینکه آیفون Xs مکس، آیفون Xs و آیفون Xr به همراه اپل واچ ۴۴ میلی متری  امشب رونمایی خواهند شد اما واقعا هیچ خبری از آیپد پرو ۲۰۱۸ یا سه مک بوک جدید که انتظار می رفت در مراسم ۲۱ شهریور اپل رونمایی شوند، نیست.

هر چند مدت زیادی از به روزرسانی خط آیپد پرو می گذرد اما گویا اپل بخواهد این آیپدهای جدید را که با تغییر طراحی ویژه در نمایشگر و حذف Touch ID با اضافه شدن Face ID یک به روزرسانی ویژه برای آیپدها به شما می رود، در یک مراسم مجزا رونمایی کند و توجه بیشتری را به آن جلب کند. همچنین اگر ۳ مک بوک جدید ۱۳ اینچی نیز امشب معرفی نشوند می توانند همراه خوبی برای مراسم بعدی اپل باشند.

منتظر آیپد پرو جدید بودید یا شما هم هیجان زده سه تفنگدار بخش موبایل اپل هستید؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *