خانه / تکنولوژی / آیفون ۸ (iPhone 8)، آیفون ۸ پلاس و آیفون ایکس (iPhone X)‌ سه آیفونی هستند که سه شنبه معرفی می شوند
کاکوفایل

آیفون ۸ (iPhone 8)، آیفون ۸ پلاس و آیفون ایکس (iPhone X)‌ سه آیفونی هستند که سه شنبه معرفی می شوند

همه می دانیم اپل سه شنبه این هفته یعنی ۲۱ شهریور مراسم معرفی آیفون های جدید خود را برگزار خواهد کرد. جسته گریخته دانسته هایی درباره این مراسم می دانیم اما این که چند آیفون و با چه نام هایی عرضه خواهند شد از مجهولاتی بود که احتمالات زیادی پیرامونش مطرح است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم به شایعات پیرامون آیفون ۸ (iphone 8)، آیفون ۸ پلاس و آیفون ایکس (iPhone X)!

آیفون ایکس

آیفون ۸

طبق لو رفتن های متوالی آن هم از نسخه Gold Master توسعه دهندگان iOS حالا به قطعیت می توان گفت اپل ۳ دستگاه آیفون را در مراسم روز سه شنبه خود معرفی خواهد کرد. این اتفاق برای اولین رخ می دهد و تا پیش از این نهایتا شاهد معرفی ۲ آیفون به صورت همزمان با هم بودیم. آیفون ۸ (iPhone 8)، آیفون ۸ پلاس (iPhone 8 plus)‌ و آیفون ایکس (iPhone X) نام ۳ آیفونی هستند که قرار است که پیشرو بازار موبایل باشند و فروشی رویایی را برای این شرکت کوپرتینویی رقم بزنند.

نظر شما چیست؟ به نظر شما با ارایه آیفون ایکس (iPhone X) گران تر و آیفون ۸ با اندازه خوش دست تر آیا جایی برای عرض اندام آیفون ۸ پلاس وجود دارد؟ بهتر نبود اپل تمام آیفون ها با بدون حاشیه و با طراحی به روز عرضه می کرد؟ شاید این راهبرد برای فروش بیشتر مدل گران تر آیفون ایکس (iPhone X) باشد؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *