خانه / تکنولوژی / آیفون اس ای ۲ (iPhone SE 2) یا معرفی نخواهد شد یا تغییرات اندک خواهد داشت
کاکوفایل

آیفون اس ای ۲ (iPhone SE 2) یا معرفی نخواهد شد یا تغییرات اندک خواهد داشت

می دانیم که اپل می خواهد برای سال ۲۰۱۸ سه مدل آیفون در اندازه های ۵٫۸، ۶٫۱ و ۶٫۵ اینچی تولید کند. دو مدل ۵٫۸ و ۶٫۵ اینچی با نمایشگر OLED، بدنه شیشه و گران قیمت تر هستند که جانشین آیفون X می شود و یک مدل ۶٫۱ اینچی با نمایشگر LCD که بدنه آلومینیومی دارد و قرار است نقش فبلت (مثلا!) ارزان قیمت اپل را بازی کند. دو ماه پیش بود که شایعاتی نیز درباره آیفون اس ای ۲ (iPhone SE 2) منتشر شد که با این حساب گویا اپل بخواهد ۴ آیفون در سال ۲۰۱۸ رونمایی کند اما به نظر Ming-Chi Kuo از KGI چنین اینطور فکر نمی کند! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا نظر وی که مبنی بر عدم معرفی آیفون اس ای ۲ (iPhone SE 2) یا معرفی با تغییرات اندک است، را بشنویم.

آیفون اس ای (iPhone SE) سال ۲۰۱۶ در کنار آیفون ۶ اس (iPhone 6S) رونمایی شد. آیفون ۴ اینچی ارزان تر اپل (نسبت به پرچمدار وقت) که پس از تجربه ناموفق آیفون ۵ سی (iPhone 5C) سعی در کسب سهم بیشتری از بازارهای در حال توسعه داشت. آیفون اس ای (iPhone SE) در سال ۲۰۱۷ به روز نشد و فقط شاهد افزایش حافظه های از ۱۶ و ۶۴ گیگابایت به ۳۲ و ۱۲۸ گیگابایت اما قیمت کمی کاهش پیدا کرد.

حال به نظر Ming-Chi Kuo اپل فرصت کافی برای توسعه آیفون چهارم برای سال ۲۰۱۸ ندارد و تمام تلاش خود را برای به موقع معرفی شدن آیفون X های ۲۰۱۸ در کنار فبلت نسبتا ارزان قیمت خود دارد. حداقل می توان با اعتماد به نفس بالایی گفت شایعه زیر درباره آیفون اس ای ۲ (iPhone SE 2) به تحقق نخواهد پیوست:

آیفون اس ای 2 (iPhone SE 2)

آیفون اس ای ۲ (iPhone SE 2)

به نظر Ming-Chi Kuo اگر اپل بخواهد آیفون ۴ اینچی خود را به روز کند شاید شاهد ارتقا پردازنده، حافظه داخلی و رم در کنار حتی کاهش قیمت (!) باشیم.

شما فکر می کنید اپل چه راهبردی در سر داشته باشد؟ آیفون ۴ اینچی در سال ۲۰۱۸، سالی که گستره اندازه نمایشگرهای ۳ آیفون دیگر بین ۵٫۸ تا ۶٫۵ اینچ خواهد بود، جذاب است؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *