خانه / تکنولوژی / آیا شیائومی ردمی نوت ۷ ضد آب است؟
کاکوفایل

آیا شیائومی ردمی نوت ۷ ضد آب است؟

در حالی که وقتی قیمت ۱۵۰ دلاری را برای یک موبایل می شنوید، خیلی انتظاری از ندارید اما شیائومی ردمی نوت ۷ (Redmi Note 7) با دوربین ۴۸ مگاپیکسلی و اسنپدراگون ۶۶۰ معرفی شد و حالا با کالبدشکافی ردمی نوت ۷ و تست هایی برای مقاومت Redmi Note 7 این سوال پیش می آید که آیا شیائومی ردمی نوت ۷ ضد آب است؟ در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

کالبدشکافی ردمی نوت ۷

کالبدشکافی ردمی نوت ۷

تصاویر بالا از کالبدشکافی ردمی نوت ۷ منتشر شده است. همانطور که می بینید شیائومی تمهیدات ویژه مقاومت دربرابر آب را برای Redmi Note 7 رعایت کرده است. از نوار لاستیکی برای پورت USB C و سینی سیم‌کارت تا تمهیدات دیگر پیرامون بخش هایی که احتمال نفوذ آب به دستگاه را داده اند.

در ویدیو کوتاهی نیز می بینیم که در آب بسیار کم عمق و مدت یک دقیقه نیز می توان گفت شیائومی ردمی نوت ۷ (Redmi Note 7) ضد آب است اما آیا این تست ها معتبر هستند؟ اجازه بدهید ابتدا این ویدیو را ببینید:

اگر رفتار شیائومی پیرامون ادعای مقاومت ردمی نوت ۷ ببینید، یک مخرج مشترک به اسم “معرکه گیری” مشخص است. مثلا گردوشکستن با ردمی نوت ۷ را به یاد دارید؟ این ویدیو تست ضد آب بودن در عمق چند سانتی متری آن هم مدت زمان یک دقیقه ای هم چیزی جز معرکه‌گیری نیست. هر چند که این ویدیوها رسمی نیستند اما مشخصا جهت‌دهی شده منتشر می شوند.

باز هم تکرار می کنم که منظور ما کم کردن ارزش شیائومی ردمی نوت ۷ با قیمت فوق العاده عالی و مشخصات غیر قابل باور نیست اما این رفتارهای عوام فریبانه قطعا جذاب نیستند. حداقل به یاد داشته باشید که با توجه به تمهیدات شیائومی می توان گفت ردمی نوت ۷ در مقابل باران و یا لحظه ای در آب کم عمق افتادن، ضد آب است.

نظر شما درباره ردمی نوت ۷ چیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *