خانه / تکنولوژی / آیا سامسونگ نسخه نهایی به‌روزرسانی اندروید اوریو برای گلکسی S8 را به‌زودی منتشر می‌کند؟
کاکوفایل

آیا سامسونگ نسخه نهایی به‌روزرسانی اندروید اوریو برای گلکسی S8 را به‌زودی منتشر می‌کند؟

به‌نظر می‌رسد کمپانی سامسونگ به کاربرانی که در برنامه تست ورژن آزمایشی آپدیت اندروید اوریو بر روی گوشی‌های گلکسی S8 و S8 پلاس حضور داشتند، پیام تشکر ارسال نموده و شاید بتوان از این موضوع حدس زد که نسخه نهایی این به‌روزرسانی به‌زودی منتشر خواهد شد.

همچنین تعداد کمی از کاربران اعلام نموده‌اند که اخیرا اطلاعیه جدیدی را در اپلیکیشن اعضای سامسونگ (Samsung Members) مشاهده کرده‌اند که در آن تیم توسعه نرم‌افزار گوشی‌های گلکسی انتشار نسخه رسمی اندروید اوریو در روزهای آینده را خبر می‌دهند. البته هنوز هیچ زمان رسمی و دقیقی برای عرضه این به‌روزرسانی بیان نشده ولی از آنجایی که چندی پیش روز ۳۱ ماه ژانویه برای عرضه ورژن نهایی اعلام شده بود، انتظار می‌رود در طی روزهای پیش‌رو شاهد قرار گرفتن این آپدیت در اختیار کاربران باشیم.

 نسخه نهایی به‌روزرسانی اندروید اوریو برای گلکسی S8

هرچند به‌طور مشخص نمی‌توان از چنین اطلاعیه‌ای درباره نهایی شدن به‌روزرسانی اندروید اوریو برای گوشی‌های گلکسی S8 و S8 پلاس نتیجه‌گیری کرد، اما اگر به روند عرضه اندروید نوقا برای نسل پیشین پرچمداران سامسونگ پس از اتمام برنامه نسخه آزمایشی نگاهی بیاندازیم، متوجه می‌شویم که احتمالا کاربران خارج از ایالات متحده زودتر از دیگران و تا پایان هفته جاری، این بسته به‌روزرسانی را دریافت خواهند نمود.

همان‌طور که در اسکرین‌شات بالا نیز مشاهده می‌کنید، کمپانی سازنده ورژن نهایی آپدیت مورد بحث را یک روز زودتر از دیگر کاربران در اختیار افرادی که در برنامه تست نسخه آزمایشی شرکت کرده بودند، قرار خواهد داد.

نوشته آیا سامسونگ نسخه نهایی به‌روزرسانی اندروید اوریو برای گلکسی S8 را به‌زودی منتشر می‌کند؟ اولین بار در پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *