خانه / تکنولوژی / آیا این شیائومی می میکس ۳ است که حسگر اثرانگشت روی قاب پشتی دارد؟!
کاکوفایل

آیا این شیائومی می میکس ۳ است که حسگر اثرانگشت روی قاب پشتی دارد؟!

ما می دانیم که شیائومی می میکس ۳ (Xiaomi Mi Mix 3) طراحی کشویی دارد و این موضوع در تیزر رسمی آن ها تایید شد. تصور می‌شود این بخش بالاجهنده شامل دوربین سلفی دوگانه ۲۴ مگاپیکسلی داشته باشد و سیستم تشخیص چهره ۳ بعدی نیز در آن ارایه شود، چرا که ویدیو لو رفته کوتاهی دیدیم می توانید با سیستم تشخیص چهره ۳ بعدی شیائومی می میکس ۳ رمز لپتاپ خود را باز کنید و در آن ویدیو تنها با باز کردن بخش بالاجهنده، رمز لپتاپ باز شد. حالا تصویری از پشت شیائومی می میکس ۳ منتشر شده که حسگر اثرانگشت را روی قاب پشتی نشان می دهد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا به آن نگاهی داشته باشیم.

تا به حال شایعات و حتی نبردهای رسمی متعددی درباره شیائومی می میکس ۳ دیده ایم که اکثرا متمرکز بر طراحی کشویی و جلوی آن بود و هیچکدام نمایی از پشت شیائومی می میکس ۳ را به که نشان می داد. این اولین تصویری است که چنین نمایی را به ما نشان می دهد و جالب اینکه حسگر اثرانگشت را روی قاب پشتی دستگاه شاهد هستیم.

تنها دلیل برای چنین تصمیمی را می توان در ارایه امکان باز کردن قفل دستگاه بدون باز کردن مکانیسم کشویی آن عنوان کرد که به نظر نیاز مبرمی است اما پس چه سود از طراحی کشویی و از بین رفتن مقاومت دستگاه در برابر ضد آب بودن؟!

به هر صورت به نظر می رسد شیائومی می میکس ۳ با این طراحی ارایه شود مگر اینکه آیا شایعه اشتباه و مربوط به یکی از نمونه های پیش تولید باشد، نظر شما چیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *