خانه / تکنولوژی / آپدیت گلکسی نوت ۹ فیلم برداری حرکت آهسته ۴۸۰ فریم بر ثانیه را به مدت ۰٫۴ ثانیه ممکن می کند
کاکوفایل

آپدیت گلکسی نوت ۹ فیلم برداری حرکت آهسته ۴۸۰ فریم بر ثانیه را به مدت ۰٫۴ ثانیه ممکن می کند

تقریبا یک ماه پیش بود که در ترنجی خواندیم فیلم برداری ۴۸۰ فریم بر ثانیه گلکسی اس ۹ تا ۰٫۴ ثانیه ممکن شد. در شایعات برای گلکسی نوت ۹ خوانده بودیم که احتمالا گلکسی نوت ۹ دو برابر گلکسی اس ۹ فیلم برداری ۹۶۰ فریم بر ثانیه داشته باشد. حالا به نظر می رسد که از این خبرها نیست (!) و آپدیت گلکسی نوت ۹ فیلم برداری حرکت آهسته ۴۸۰ فریم بر ثانیه را به مدت ۰٫۴ ثانیه ممکن می کند، دقیقا همانند آپدیت گلکسی اس ۹+ که یک ماه پیش ارایه شده بود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا در این زمینه بیشتر صحبت کنیم.

فیلم برداری حرکت آهسته 480 فریم بر ثانیه به مدت 0.4 ثانیه

فیلم برداری حرکت آهسته ۴۸۰ فریم بر ثانیه به مدت ۰٫۴ ثانیه

فیلم برداری حرکت آهسته 960 فریم بر ثانیه به مدت 0.2 ثانیه

فیلم برداری حرکت آهسته ۹۶۰ فریم بر ثانیه به مدت ۰٫۲ ثانیه

در اسکرین شات های بالا مدت زمان ۰٫۴ ثانیه و ۰٫۲ ثانیه را برای فیلم برداری حرکت آهسته گلکسی نوت ۹ می بینید که این تنظمیات در بخش تنظیمات دستی (Manual) قابل تغییر است. موضوعی که قابل توجه است تفاوت رنگ ها و طیف رنگی متفاوتی است که در این دو حالت دیده می شود. به نظر می رسد در حالت ۴۸۰ فریم بر ثانیه شاهد روشنایی و دقت رنگ بیشتری باشیم و این تقریبا عقلانی است ولی موضوعی که منطقی نیست افت کیفیت به قیمت داشتن فریم ریت بالاتر است!

این آپدیت گلکسی نوت ۹ با بیلدنامبر N960FXXU1ARH5 ارایه می شود و آپدیت امنیتی ماه آگست را هم به دستگاه شما اضافه خواهد کرد، خب البته اگر تا کنون گلکسی نوت ۹ خریده باشید! اگر دوست دارید بدانید فیلم برداری ۹۶۰ فریم بر ثانیه گلکسی اس ۹ چطور ممکن شده است، مطلب زیر را از دست ندهید:

فیلم برداری ۹۶۰ فریم بر ثانیه گلکسی اس ۹ چطور ممکن شده است؟

 

نظر شما چیست؟ اصلا اهل فیلم برداری با موبایل هستید؟ چه برسد به فیلم برداری حرکت آهسته!

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *