خانه / تکنولوژی / آپدیت گلکسی ای ۹ ۲۰۱۸ (Galaxy A9 2018) با تمرکز بر کیفیت دوربین چهارگانه ارایه شد
کاکوفایل

آپدیت گلکسی ای ۹ ۲۰۱۸ (Galaxy A9 2018) با تمرکز بر کیفیت دوربین چهارگانه ارایه شد

یک ماه پیش بود که گلکسی ای ۹ ۲۰۱۸ (Galaxy A9 2018) با دوربین چهارگانه رسما معرفی شد اما به نظر می رسد دوربین که قرار است اصلی ترین دلیل خرید این دستگاه باشد، خیلی چنگی به دل نمی زند. در مدت کوتاهی پس از عرضه بازار آپدیت گلکسی ای ۹ ۲۰۱۸ (Galaxy A9 2018) با تمرکز بر کیفیت دوربین چهارگانه ارایه شده و احتمالا قرار است کمی شرایط را بهتر کند. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

آپدیت گلکسی ای ۹ ۲۰۱۸

آپدیت گلکسی ای ۹ ۲۰۱۸

در آپدیت گلکسی ای ۹ ۲۰۱۸ (Galaxy A9 2018) که متمرکز بر دوربین است به سادگی آمده که پایداری دوربین و کیفیت تصاویر ارتقا پیدا کرده است. منظور از پایداری احتمالا مربوط به نرم افزار دوربین می شود.

آپدیت گلکسی ای ۹ ۲۰۱۸ (Galaxy A9 2018) در حال حاضر برای بازار هلند که این دستگاه را زودتر دریافت کرده است در حال انتشار است و بازاری مانند هند احتمالا آن را چند هفته دیگه دریافت کند. این آپدیت با شماره A920FXXU1ARKG و با حجم ۱۲۵ مگابایت ارایه شده است.

همچنین قابل ذکر است که وصله امنیتی ماه نوامبر همراه با گلکسی A9 2018 به صورت پیش فرض عرضه می شود اما در این آپدیت وسله امنیتی ماه قبل یعنی ماه اکتبر ارایه شده است که این عجیب است. به هر صورت!

شما گلکسی ای ۹ ۲۰۱۸ (Galaxy A9 2018) دارید؟ اگر این آپدیت برای شما عرضه نشده است، شاید در هفته های آتی به صورت OTA عرضه گردد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *