خانه / تکنولوژی / آپدیت دوربین شیائومی می ۸ و می میکس ۲ اس با ویژگی عکاسی شب می میکس ۳ ارایه شد
کاکوفایل

آپدیت دوربین شیائومی می ۸ و می میکس ۲ اس با ویژگی عکاسی شب می میکس ۳ ارایه شد

دو هفته پیش بود که امتیاز DxO دوربین شیائومی می میکس ۳ در همان مراسم معرفی مشخص شد و هم سطح گلکسی نوت ۹ و اچ تی سی یو ۱۲+ بود. شیائومی با پیشرفت های نرم افزاری و با هم مشخصات سخت افزاری دوربین شیائومی می ۸ و شیائومی می میکس ۲ اس به این امتیاز رسیده بود حال آن که دوربین شیائومی می میکس ۲ اس امتیاز ۹۷ از DxO را دریافت کرده است. پس از آن شیائومی وعده داد که پردازش دوربین شیائومی می میکس ۳ به شیائومی می میکس ۲ اس و می ۸ اضافه خواهد شد. حالا امروز آپدیت دوربین شیائومی می ۸ و می میکس ۲ اس با ویژگی عکاسی شب می میکس ۳ ارایه شده است. در ادامه با ترنجی همراه اشید تا درباره آن صحبت کنیم.

امروز در چین و برای کاربرانی که جز برنامه آزمایشی MIUI ۱۰ بودند این ویژگی ها ارایه شده است. نسخه رام توسعه دهندگان چین شیائومی می ۸، شیائومی می ۸ پرو، شیائومی می ۸ ای ای (Mi 8 EE) و شیائومی می میکس ۲ اس که دارای ویژگی عکاسی در شب شیائومی می میکس ۳ است عبارت است از: MIUI 8.11.8.

ویژگی “Night Mode” ویژگی مشخصی است که از ویژگی های عکاسی شیائومی می میکس ۳ در این رام وجود دارد. این روزها تقریبا همه یک حالت شب ویژه دارند و بهترین آن ها را می توان نایت ساید (Night Side) گوگل پسکل ۳ دانست. ما پیش از این مقایسه حالت شب دوربین پیکسل ۳ ایکس ال با هوآوی میت ۲۰ پرو و وان پلاس ۶T را نیز در ترنجی با هم داشته ایم اما نماینده شیائومی تا کنون بررسی مشخصی نشده است.

نظر شما چیست؟ خیلی خوب است که ویژگی های پرچمدار جدید تا آنجا که جا دارد با آپدیت به پرچمدار قبلی اضافه شود، اینطور نیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *