خانه / تکنولوژی / آپدیت جدید اکسپریا ایکس ای ۲ و اکسپریا ال ۲ عرضه شدند
کاکوفایل

آپدیت جدید اکسپریا ایکس ای ۲ و اکسپریا ال ۲ عرضه شدند

اکسپریا ایکس ای ۲ و اکسپریا ال ۲ حدود ۲ ماه پیش رسما معرفی شدند و دستگاه های میان رده لوکس و اقتصادی سونی برای سال ۲۰۱۸ هستند. سونی برای این دستگاه اولین آپدیت را عرضه کرده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آپدیت جدید که برای اکسپریا ایکس ای ۲ و اکسپریا ال ۲ عرضه شده است، صحبت کنیم.

آپدیت اکسپریا ایکس ای 2

آپدیت اکسپریا ایکس ای ۲

آپدیت جدید اکسپریا ایکس ای ۲ این دستگاه را از شماره ساخت ۵۰٫۱٫A.4.76 به ۵۰٫۱٫A.4.102 یعنی (۷۶ به ۱۰۲) انتقال پیدا می کند. این آپدیت که مدتی پیش عرضه شده است با وصله امنیتی دو ماه گذشته میلادی یعنی ژانویه را به همراه دارد. آپدیت جدید اکسپریا ال ۲ اما چند هفته پیش عرضه شده که یک آپدیت جزئی در جهت بهبود عملکرد است و وصله امنیتی را تغییر نداده است. این اپدیت شماره ساخت اکسپریا ال ۲ را از ۴۹٫۰٫A.2.62 به ۴۹٫۰٫A.3.72 (از ۶۲ به ۷۲) تغییر می دهد.

عموما شرکت های برای موبایل های میان رده و پایین رده به صورت منظم آپدیت نمی دهند. آپدیت های وصله امنیتی عموما برای پرچمدارها به صورت هر چند ماه یک بار عرضه می شود و شاهد بودن ارایه آن برای موبایل های میان رده خارج از انتظار اما خوشحال کننده است.

این موبایل ها هنوز در بازار کشور ما موجود نشده اند و به محض موجود شدن آن ها بررسی را در ترنجی خواهیم دید. نظر شما درباره آپدیت های سونی چیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *