خانه / تکنولوژی / آپدیت اندروید ۸ گلکسی A3 2017 رسما عرضه شد
کاکوفایل

آپدیت اندروید ۸ گلکسی A3 2017 رسما عرضه شد

حدودا دو ماه و نیم پیش بود که در ترنجی خواندیم آپدیت اندروید ۸ گلکسی اس ۷ و گلکسی ای ۵ ۲۰۱۷ (Galaxy A5 2017) در دست توسعه است. پنج روز پیش آپدیت اندروید ۸ گلکسی A5 2017 رسما در روسه و رومانی عرضه شد و حالا نوبت به آپدیت اندروید ۸ گلکسی A3 2017 است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا در این زمینه بیشتر بخوانیم.

به گزارش کاربران روسیه، آپدیت اندروید ۸ گلکسی A3 2017 در این کشور به صورت OTA عرضه شده و این در حالی است که گلکسی اس ۷ هنوز این آپدیت را دریافت نکرده است! بازار روسیه استقبال خوبی از خانواده گلکسی A سامسونگ داشت و آپدیت اندروید ۷ هم اولین بار برای همین بازار عرضه شد اما مثلا این آپدیت ترکیه هنوز عرضه نشده است. هر چند شما می توانید رام کشورهای دیگر را به صورت دستی روی دستگاه خود اعمال کنید و مسئله ای رخ نمی دهد اما به هر حال معیار ارایه آپدیت برای یک بازار، آپدیت رسمی شرکت است.

یکی از تغییرات کوچک اما واقعا لازم در آپدیت اندروید ۸ گلکسی A3 2017 همانند آن چه در گلکسی A5 2017 دیدیم، اموجی های جدید است. قبلا در ترنجی خواندیم که اموجی ها اختصاصی سامسونگ گاها اشتباه برانگیز هستند و کاربر نمی تواند منظور صحیح خود را به راحتی در آن پیدا کند یا گاها موجب سوتفاهم نیز می شد (مشکلی که شخصا برای من پیش آمده بود!) حالا به لطف سامسونگ اکسپرینس ۹ شما از اموجی های اصلاح شده نیز بهره مند می شود. همچنین علاوه بر این تغییر در بخش رابط صفحه کلید، پشتیبانی از Gif (تصویر متحرک) و استیکر نیز به آن اضافه می شود. قابلیت دیگر که خیلی می تواند برای افرادی که از لنز رنگی استفاده می کنند، Color Lens است که با سامسونگ اکسپرینس ۹ به گلکسی A3 2017 اضافه می شود.

شما گلکسی A3 2017 دارید؟ اگر آپدیت را به صورت دستی روی دستگاه خود اعمال کردید یا اگر خوشبین و بیش از حد خوشبین باشیم (!) این آپدیت برای دستگاه شما عرضه شده است، لطفا تجربه خود را با ما در میان بگذارید.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *