خانه / تکنولوژی / آپدیت اندروید ۸ گلکسی اس ۸ برای برخی مناطق به تاخیر افتاد
کاکوفایل

آپدیت اندروید ۸ گلکسی اس ۸ برای برخی مناطق به تاخیر افتاد

آپدیت اندروید ۸ گلکسی اس ۸ به دلایل نامعلوم برای برخی از مناطق با تاخیر منتشر خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

اگر از کاربران گلکسی اس ۸ هستید به احتمال زیاد مشتاق دریافت اندروید ۸ برای گوشی خود می‌باشید اما متاسفانه باید اعلام کنیم که شاید این بروزرسانی را به زودی زود دریافت نکنید.

تا به الان تنها معلوم شده است که قسمت شمالی قاره آفریقا تا آخر ماه فبریه قادر به دریافت این بروزرسانی نخواهند بود و احتمال اینکه آسیا نیز در این لیست قرار بگیر وجود دارد. البته تنها ۲۵ روز تا پایان ماه فبریه باقی مانده است و نگرانی خاصی در این مورد وجود نخواهد داشت و دارندان گلکسی اس ۸ می‌توانند تنها ۲۵ روز دیگر برای دریافت بروزرسانی درصورت وجود ایران در لیست، صبر کنند.

البته این مورد را باید بگوییم که هنوز مشخص نیست که چه کشور‌هایی قادر به دریافت این بروزرسانی هستند ولی با توجه به اخبار‌های اخیر می‌توان فهمید که تا قبل از پایان نیمه اول سال ۲۰۱۸ باید شاهد ارائه این آپدیت برای کشور‌های مختلف باشیم.

نسخه ۹ رابط کاربری اختصاصی سامسونگ با اموجی و گیف‌های جدید قرار هست که منتشر بشه و همچنین بهبود‌هایی در بخش نرم‌افزاری نیز دیده شده. همچنین میانبر‌های برنامه‌ها نیز تکمیل‌تر از قبل شده و ویژگی‌های کلیدی اندروید ۸ نیز به این آپدیت اضافه شده. همچنین رنگ‌های بیشتری برای فیلتر کردن رنگ آبی در این نسخه اضافه شده و شما می‌توانید بسته به نیاز خود یکی از رنگ‌ها را انتخاب کنید.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *