خانه / تکنولوژی / آپدیت اندروید ۸ هوآوی P10 به صورت آزمایشی آغاز شد
کاکوفایل

آپدیت اندروید ۸ هوآوی P10 به صورت آزمایشی آغاز شد

قبلا در ترنجی خواندیم که آپدیت اندروید ۸ برای هواوی Mate 9 و P10 به زودی عرضه خواهد شد، چندی پیش نیز آپدیت اندروید ۸ هوآوی Mate 9 و Mate 9 Pro همراه با EMUI، قابلیت های AI و Easy Projection به صورت آزمایشی و محدود در چین عرضه شد. حالا نوبت یه هوآوی P10 پرچمدار نیمه اول سال ۲۰۱۷ این شرکت چینی است، در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آپدیت اندروید ۸ هوآوی P10 که به صورت آزمایشی ارایه شده است صحبت کنیم.

هوآوی P10

هوآوی P10

آپدیت اندروید ۸ هوآوی P10 و هوآوی P10 Plus به صورت آزمایشی و با دانلود برنامه Beta هوآوی صورت خواهد پذیرفت. شما می توانید این برنامه را از لینک زیر دانلود کنید اما دو نکته را پیش از دانلود به یاد داشته باشید، اول اینکه این برنامه فعلا در رومانی در حال اجراست و با نصب این برنامه روی هوآوی P10 خود در ایران لزوما به آپدیت آزمایشی اندروید ۸ آن دست پیدا نمی کنید و دوم اینکه آپدیت آزمایشی همواره برای استفاده روزمره مناسب نیست و اگر کاربر علاقه مند و با حوصله ای نیستید، از نصب آن پرهیز کنید.

دانلود برنامه Beta هوآوی برای آپدیت آزمایشی اندروید ۸

این آپدیت برای هوآوی P10 هایی با نسخه های نرم افزاری زیر قابل دریافت خواهد بود:

  • VTR-L09C432B180
  • VTR-L29C432B180
  • VKY-L09C432B181
  • VKY-L29C432B181

اگر موفق به دریافت این آپدیت اندروید ۸ هوآوی P10 شدید، تجربه خود را با ما در ترنجی به اشتراک بگذارید. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از تغییرات احتمالی که این آپدیت به هوآوی پی ۱۰ اضافه می کند در دست نیست.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *