خانه / تکنولوژی / آپدیت اندروید ۹ گلکسی اس ۹ پلاس با رابط کاربری One UI به صورت آزمایشی در کره جنوبی منتشر شد
کاکوفایل

آپدیت اندروید ۹ گلکسی اس ۹ پلاس با رابط کاربری One UI به صورت آزمایشی در کره جنوبی منتشر شد

چهار روز پیش در ترنجی خواندیم که آپدیت اندروید ۹ گلکسی اس ۹ به صورت آزمایشی ۲۴ آبان عرضه می شود. قرار بود این آپدیت با رابط کاربری One UI ارایه شود. حالا امروز ۲۴ آبان است و آپدیت اندروید ۹ گلکسی اس ۹ پلاس با رابط کاربری One UI به صورت آزمایشی در کره جنوبی منتشر شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

آپدیت اندروید ۹ گلکسی اس ۹

آپدیت اندروید ۹ گلکسی اس ۹

آپدیت اندروید ۹ گلکسی اس ۹ به صورت آزمایشی با رابط کاربری One UI در کره جنوبی عرضه شده است. حجم این آپدیت ۱.۶ گیگابایت است و تغییرات زیادی را به پرچمدار ۲۰۱۸ سامسونگ اضافه می کند.

جزییات لیست تغییرات آپدیت اندروید ۹ گلکسی اس ۹ با رابط کاربری One UI به زبان کره ای است و خیلی جزییات آن مشخص نیست اما مشخص است که درباره سامسونگ دکس (Samsung Dex)، سامسونگ هلث (Samsung Health) و صفحه نمایش همیشه روشن (AOD) پیشرفت هایی وجود دارد.

درباره سامسونگ دکس (Samsung DEX) پس از آپدیت اندروید ۹ گلکسی اس ۹ پیشرفت ویژه قابل ذکر را می توان بدون نیاز شدن به داک عنوان کرد و حالا فقط با یک کابل USB Type C به HDMI می توانید از آن استفاده کنید.

برخی از نرم افزارهای پیش فرض نیاز به آپدیت از فروشگاه نرم افزاری اختصاصی سامسونگ یعنی گلکسی اپ را دارند. برای مثال نرم افزار Samsung Pay با طراحی جدید کارت ها را نشان می دهد و یا My file به شما کمک می کند حافظه داخلی خود را خالی کنید، شبیه به نرم افزار File گوگل.

هنوز درباره ارایه رسمی و نهایی اندروید ۹ گلکسی اس ۹ خبری منتشر نشده است.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *