خانه / تکنولوژی / آپدیت اندروید ۹ نوکیا ۸ سیروکو رسما ارایه شد
کاکوفایل

آپدیت اندروید ۹ نوکیا ۸ سیروکو رسما ارایه شد

دو هفته پیش بود که آپدیت اندروید ۹ نوکیا ۸ رسما عرضه شد. نوکیا ۸ سیروکو نسخه اعلاتر نوکیا ۸ است که بدنه شیشه ای و نمایشگر دو لبه خمیده دارد. امروز خبر می رسد که آپدیت اندروید ۹ نوکیا ۸ سیروکو رسما ارایه شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

آپدیت اندروید ۹ نوکیا ۸ سیروکو

آپدیت اندروید ۹ نوکیا ۸ سیروکو

حتماً می‌دانید که نوکیا علاقه زیادی به تولید موبایل در پروژه اندروید وان دارد. نوکیا ۸ سیروکو نیز یک پرچمدار در خانواده‌ پروژه اندروید وان گوگل است. امشب بالاخره آپدیت اندروید ۹ این دستگاه ارائه شده است و قرار است که جدیدترین نسخه سیستم‌عامل گوگل را به آن اضافه کند.

همانطور که در اسکرین شات بالا می بینید، حجم آپدیت اندروید نوکیا ۸ سیروکو حدود ۱.۴ گیگابایت است. در این آپدیت علاوه بر وصله امنیتی ماه دسامبر، ویژگی های اندروید ۹ خام از جمله رابط کاربری جدید، ژست های لمسی تازه، مدیریت باتری و روشنایی پویا و پیش بینی نرم افزارهای بعدی که شاید آن را باز کنید، نیز به نوکیا ۸ سیروکو اضافه خواهد شد.

نوکیا ۸ سیروکو تمام مشخصات یک پرچمدار ۲۰۱۷ را داشت به جز چیست آن که باید اسنپدراگون ۸۴۵ می بود اما اسنپدراگون ۸۳۵ است!  این دستگاه با اندروید ۸ شده و آپدیت اندروید ۱۰ را نیز خواهد گرفت. نظر شما درباره سرعت ارایه آپدیت اندروید ۹ نوکیا چیست؟ نوکیا ۸ سیروکو همزمان با گلکسی اس ۹ معرفی شده است و در پروژه اندروید وان گوگل قرار دارد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *