خانه / تکنولوژی / آپدیت اندروید ۹ شیائومی می ای ۲ (Xiaomi Mi A2) رسما ارایه شد
کاکوفایل

آپدیت اندروید ۹ شیائومی می ای ۲ (Xiaomi Mi A2) رسما ارایه شد

سه ماه پیش بود که در ترنجی دیدیم شیائومی می ای ۲ (Xiaomi Mi A2) رسما معرفی شد و قیمت از ۲۵۰ یورو آغاز می شود. در حقیقت همه چیز همان شیائومی می ۶ ایکس بود که شش ماه پیش معرفی شد اما این بار در پروژه اندروید وان (Android One) ارایه شده است. حالا خبر می رسد که آپدیت اندروید ۹ شیائومی می ای ۲ (Xiaomi Mi A2) رسما ارایه شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

شیائومی می ای ۲ (Xiaomi Mi A2) به دلیل قیمت مناسب و البته پروژه اندروید وان (Android One) استقبال ویژه ای از این میان رده در هند شده است. امروز حالا آپدیت اندروید ۹ شیائومی می ای ۲ (Xiaomi Mi A2) رسما ارایه شده است که آپدیت امنیتی ماه نوامبر را دارد.

آپدیت اندروید ۹ شیائومی می ای ۲

آپدیت اندروید ۹ شیائومی می ای ۲

این آپدیت اندروید ۹ شیائومی می ای ۲ (Xiaomi Mi A2) با حجم کمی بیشتر از یک گیگابایت (دقیقا ۱۰۶۷ مگابایت) در هند ارایه شده است. از آن جا که شیائومی می ای ۲ در پروژه اندروید وان عرضه می شود، انتظار بهبودهای اندروید خام را داریم. باتری پویا (Adaptive Battery)، ژست های لمسی برای دکمه های ناوبری اندروید و پیشنهاد نرم افزار بر اساس استفاده شده از جمله آن هاست.

شیائومی می ای ۲ لایت پس از شیائومی می ای ۲ در صف آپدیت اندروید ۹ قرار دارد اما هنوز درباره شیائومی می ای ۱ خبری نیست، البته که انتظار می رود این دستگاه هم آپدیت اندروید ۹ را دریافت کند.

شما شیائومی می ای ۲ (Xiaomi Mi A2) دارید؟ این آپدیت فعلا در هند ارایه شده و به زودی در بازارهای دیگر هم ارایه می شود.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *