خانه / تکنولوژی / آپدیت اندروید ۹ اکسپریا ایکس زد ۱ ، اکسپریا ایکس زد ۱ کامپکت و اکسپریا ایکس زد پریمیوم ارایه شد
کاکوفایل

آپدیت اندروید ۹ اکسپریا ایکس زد ۱ ، اکسپریا ایکس زد ۱ کامپکت و اکسپریا ایکس زد پریمیوم ارایه شد

کمتر از یک ماه پیش بود که آپدیت اندروید ۹ اکسپریا ایکس زد ۲ و اکسپریا ایکس زد ۲ کامپکت عرضه شد. امشب اما نوبت به نسل قبلی پرچمدارهای سونی است که دقیقا یک سال پیش عرضه شده اند و حالا آپدیت اندروید پای برای آن ها آماده است. آپدیت اندروید ۹ اکسپریا ایکس زد ۱ ، اکسپریا ایکس زد ۱ کامپکت و اکسپریا ایکس زد پریمیوم ارایه شده است و در ادامه با هم درباره آن صحبت می کنیم.

ما پیش از این در ترنجی خوانده بودیم که آپدیت اندروید ۹ اکسپریا ایکس زد ۱ تاریخ ۴ آبان رسما عرضه خواهد شد که کمی شاهد تاخیر در این تاریخ هستیم اما همین هم قابل تحسین است. امروز آپدیتی با شماره ساخت ۴۷٫۲٫A.0.306 به صورت OTA برای اکسپریا ایکس زد ۱، اکسپریا ایکس زد ۱ کامپکت و اکسپریا ایکس زد پریمیوم ارایه شده که اندروید ۹ را ارایه می کند و قابل دریافت به صورت بی سیم و توسط خود دستگاه و اعمال آن وجود دارد، دقیقا مثل اکثر آپدیت های دیگر این روزها که دیگر شرکت ها ارایه می کنند.

خوشبختانه این آپدیت علاوه بر ارایه اندروید ۹ به موبایل های اکسپریا سونی به آن ها وصله امنیتی ماه اکتبر را نیز اضافه می کند و از آن مهم تر می توان به فیلم برداری FHD با نرخ ۹۶۰ فریم بر ثانیه و فیلم برداری HDR اشاره کرد. سونی ژست های حرکتی اندروید ۹ را به رابط کاربری خود اضافه نکرده است و تصمیم ژاپنی ها درباره آن مشخص نیست.

آپدیت اندروید ۹ اکسپریا ایکس زد ۱ ، اکسپریا ایکس زد ۱ کامپکت و اکسپریا ایکس زد پریمیوم به صورت منطقه به منطقه ارایه خواهد شد و اگر هنوز آن را دریافت نکرده اید نگران نبوده و منتظر باشید. نظر شما چیست؟ سرعت عمل سونی در ارایه آپدیت اندروید ۹ هر چند به صورت خلاصه اما قابل تحسین است.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *