خانه / تکنولوژی / آپدیت اندروید ۹ ال جی جی ۷ وان (LG G7 One) رسما عرضه شد
کاکوفایل

آپدیت اندروید ۹ ال جی جی ۷ وان (LG G7 One) رسما عرضه شد

دو ماه پیش بود که ال جی جی ۷ وان (G7 One) و ال جی جی ۷ فیت (G7 Fit) معرفی شدند. می دانیم که ال جی جی ۷ وان (LG G7 One) میان رده لوکسی است که با چیپست اسنپدراگون ۸۳۵ ارایه می شود و همانطور که از نامش حدس زده اید و اگر حدس نزده اید، روی قاب پشتی می توانید ببینید، این دستگاه جزئی از برنامه اندروید وان (Android One) است، با اندروید ۸٫۱ ارایه می شود و به اندروید ۹ نیز به زودی ارتقا پیدا خواهد کرد. حالا امروز آپدیت اندروید ۹ ال جی جی ۷ وان (LG G7 One) رسما عرضه شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

کاربری در کانادا گزارش داده که آپدیت اندروید ۹ ال جی جی ۷ وان (LG G7 One) ارایه شده است. این آپدیت به حجم ۸۱۲ مگابایت قرار است اندروید ۹ را به اولین موبایل پروژه اندروید وان ال جی اضافه کند. همانطور که می دانید موبایل های پروژه اندروید وان رابط کاربری خالص گوگل را دارند و نهایتا یک نرم افزار دوربین آن ها اختصاصی است. به همین دلیل حجم آپدیت هم زیادی نیست.

ال جی جی ۷ وان (LG G7 One) همانند ال جی جی ۷ فیت دستگاه عجیبی است. ال جی به جای استفاده از چیپست های میان رده جدید تصمیم به استفاده از چیپست های پرچمدار سال گذشته و دو سال گذشته در آن ها گرفته است. این چه از نظر آپدیت نرم افزاری و چه از نظر دسته بندی سخت افزاری اوضاع را پیچیده می کند.

نظر شما چیست؟ این اولین آپدیت اندروید ۹ ال جی است.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *