خانه / تکنولوژی / آنباکسینگ اوپو فایند ایکس (Oppo Find X)
کاکوفایل

آنباکسینگ اوپو فایند ایکس (Oppo Find X)

اوپو فایند ایکس (Oppo Find X) دستگاهی است که توجه خیلی از ما را به خود جلب کرده است. دلیل را می توان مشخصا در یکتا بودن طراحی، نوآوری و جسارت دانست. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا آنباکسینگ اوپو فایند ایکس (Oppo Find X) را با هم ببینیم.

جعبه اوپو فایند ایکس (Find X) نیز تلاش خود را کرده تا خاص باشد و همینطور هم هست. جعبه به صورت کشویی از سمت راست باز می شود و رنگ نارجی مشکی آن حسابی دلخواه من است. حضور هندزفری و شارژر در جعبه اوپو فایند ایکس نشان از رویکرد متفاوت با وان پلاس یا شیائومی که هندزفری در جعبه خود نمی گذارند، دارد. البته رده قیمتی اوپو فایند ایکس می طلبد که همه چیز آن کامل باشد.

باقی ویدیو صرف ستایش مکانیسم دوربین پاپ آپ طور اوپو فایند ایکس (Oppo Find X) می شود که واقعا هم با این طراحی، قابل ستایش است. همچنین اوپو فایند ایکس (Oppo Find X) اولین موبایل اندرویدی است که در مقیاس تجاری سیستم تشخیص چهره ۳ بعدی را ارایه می کند و اولین موبایل در دنیا است که با این ویژگی اما بریدگی نمایشگر ندارد!

نظر شما دباره اوپو فایند ایکس (Oppo Find X) چیست؟ این دستگاه که آماده برای ارایه در بازار جهانی است احتمالا به بازار کشور عزیزمان، ایران هم به صورت غیر رسمی وارد شود. من شخصا اوپو فایند ایکس لامبورگینی را که قابلیت شارژ شدن تنها در ۳۵ دقیقه را دارد را بسیار می پسندم!

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *