خانه / دنیای خودرو / آغاز پیش‌ فروش محصولات جدید و پرمتقاضی ایران‌خودرو، همزمان با دهه‌فجر!
کاکوفایل

آغاز پیش‌ فروش محصولات جدید و پرمتقاضی ایران‌خودرو، همزمان با دهه‌فجر!

به گزارش چرخان، گروه صنعتی ایران‌خودرو در خبری از پیش فروش محصولات جدید خود همزمان با ایام دهه‌فجر انقلاب اسلامی خبر داد. از جمله محصولات جدید مشمول این طرح پژو ۲۰۷ هاچ بک اتوماتیک، دنا پلاس، تندر۹۰ پلاس است که البته به تقاضای مشتریان این شرکت خودروسازی، تعدادی دیگر از خودروهای تولیدی ایران‌خودرو در نیمه اول بهمن ۹۶ با شرایط ویژه، پیش‌فروش خواهد شد.

مصطفی خان‌کرمی، معاون بازاریابی و فروش ایران‌خودرو با تبریک دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: در طرح فروش ویژه دهه فجر قصد داریم با ارائه ظرفیت مناسب، دسترسی مردم به خودروهایی که متقاضی زیادی دارند و در بازار با قیمتهای بالا عرضه می‌شوند، آسان شده و بتوانند به صورت مستقیم و بدون واسطه از شرکت ایران‌خودرو خرید خود را انجام‌دهند.

دنا پلاس ایران‌خودرو

وی در ادامه افزود: تمامی مدلهای ارائه شده در این طرح با مدل ۹۷ خواهد بود که البته قابل ذکر است که تمامی خودروهای عرضه شده از دهم دیماه امسال با مدل۹۷ به مشتری عرضه می‌شود. خودروهایی که در این طرح ارائه می‌شوند خودروهای پرمتقاضی هستند که از جمله آنها پژو ۲۰۷ اتوماتیک، دنا پلاس و تندر۹۰ پلاس است و همچنین به دلیل تقاضای زیاد برای بعضی از خودروهای دیگر، این خودروها نیز در این طرح خواهند بود و با شرایط ویژه پیش‌فروش می‌شوند.

تندر90 پلاس ایران‌خودرو

خان‌کرمی در ادامه و در پاسخ به سوال یک خبرنگار پیرامون نحوه خرید و ثبت‌نام مشتریان گفت: مشتریان گرامی در سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت رسمی ایران‌خودرو به آدرس esale.ikco.ir خرید خود را ثبت کنند. همچنین نمایندگی‌های این شرکت در سراسر کشور آماده پذیرش مشتریان برای ثبت نام و ثبت سفارش مشتریان هستند. لازم به ذکر است این طرح ایران‌خودرو در اوایل بهمن ماه آغاز خواهدشد و پس از اعلام رسمی آغاز پیش‌فروش، دو راهی که برای سفارش گفته شد، آماده پذیرش مشتریان خواهند بود.

نوشته آغاز پیش‌ فروش محصولات جدید و پرمتقاضی ایران‌خودرو، همزمان با دهه‌فجر! اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *