خانه / دنیای خودرو / آخرین قیمت محصولات کرمان موتور در کارخانه و بازار (۱۸ فروردین ۹۷)
کاکوفایل

آخرین قیمت محصولات کرمان موتور در کارخانه و بازار (۱۸ فروردین ۹۷)

به گزارش چرخان، کرمان موتور یکی از شرکت‌های فعال در سال‌های اخیر در زمینه تولید خودروهای سواری است که به صورت کلی نسبت به مونتاژ تولیدات شرکت‌های خارجی اقدام می‌کند و در جدیدترین توافقی که با شرکت هیوندای داشته است، به زودی با سرمایه‌گذاری هیوندای در ایران، بسیاری از محصولات پرفروش این برند در داخل کشور تولید خواهد شد و کرمان موتور به عنوان مبدا صادرات این برند به کشورهای دیگر خواهد بود. در ادامه گزارش قیمت محصولات کرمان موتور درب کارخانه و بازار را تقدیم شما می‌کنیم.

اولین خودرو از محصولات کرمان موتور لیفان ایکس ۶۰ اتوماتیک است که با قیمت ۷۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان توسط این شرکت عرضه می‌شود ولی در بازار آزاد با قیمت ۶۷ میلیون تومان قابل خریداری است.

محصولات کرمان موتور

از دیگر محصولات این شرکت می‌توان به لیفان ۸۲۰ اشاره کرد که همانند خودروی قبلی، قیمت بازار آزاد آن کمتر از قیمت درب کارخانه بوده و در حال حاضر در بازار آزاد با قیمت ۹۵ میلیون تومان و ۴ میلیون زیر قیمت کارخانه معامله می‌شود.

از سری خانواده محصولات جک در کرمان موتور می‌توان به جی ۵ اتوماتیک اشاره کرد که در بازار با قیمت ۶۷ میلیون و نهصد هزار تومان خرید و فروش می‌شود. اس ۳ نیز با ۸۰ میلیون و نهصد هزار تومان و اس ۵ با قیمت ۹۱ میلیون و نهصد هزار تومان موارد معامله قرار می‌گیرد.

نکته قابل توجه در مورد خانواده جک این است که به دلیل کیفیت بهتر محصولات این برند، قیمت بازار آنها از قیمت درب کارخانه بسیار بالاتر بوده و استقبال زیادی از این برند می‌شوند.

محصولات کرمان موتور

از دیگر محصولات کرمان موتور می‌توان به سری خانواده هیوندای که در یکی دو سال اخیر به سبد محصولات مونتاژی کرمان موتور اضافه شده است، اشاره کرد که به طور مثال هیوندای اکسنت با قیمت ۱۱۲ میلیون تومان توسط کرمان موتور به بازار عرضه می‌شود. قیمت بازار آزاد همین خودرو ۲ میلیون تومان زیر قیمت کارخانه است.

هیوندای النترا دولیتری دیگر خودرویی است که تفاوت فاحش قیمت بازار و کارخانه در آن مشهود است. کرمان موتور این خودرو را با قیمت ۲۰۴ میلیون و پانصد هزار تومان به فروش می‌رساند ولی مشتریان به راحتی می‌توانند با نقدینگی ۱۸۶ میلیون تومان در بازار آزاد صاحب این خودرو شوند.

محصولات کرمان موتور

هیوندای سانتافه دیگر خودرو از محصولات کرمان موتور است که در حال حاضر با قیمت ۲۹۵ میلیون تومان در بازار آزاد مورد معامله قرار می‌گیرد. کرمان موتور این خودرو را با قیمت ۳۳۵ میلیون تومان به مشتریان عرضه می‌کند.

لیست قیمت دیگر محصولات کرمان موتور درب کارخانه و بازار آزاد در ادامه تقدیم نگاه شما می‌شود:

محصولات کرمان موتور

 

نوشته آخرین قیمت محصولات کرمان موتور در کارخانه و بازار (۱۸ فروردین ۹۷) اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *