خانه / دنیای خودرو / آخرین قیمت محصولات سایپا در کارخانه و بازار (اردیبهشت ۹۷)
کاکوفایل

آخرین قیمت محصولات سایپا در کارخانه و بازار (اردیبهشت ۹۷)

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی سایپا که این روزها شدیدا تحت فشارهای رسانه‌ای در مورد افزایش قیمت‌های اعمال شده در محصولات پارس خودرو است و همچنین زمزمه‌هایی در مورد افزایش قیمت محصولات اصلی خود است، با کاهش عرضه‌ای که در محصولاتش اعمال نموده، موفقیت چندانی در بازار کسب نکرده و در جدیدترین تغییراتی که محصولات سایپا در بازار داشته‌اند، کاهش قیمت شدیدی در محصولات اصلی این شرکت مشاهده می‌شود.

در ادامه به گزارش قیمتی از محصولات سایپا می‌پردازیم که نیمه بالایی لیست قیمت محصولات این شرکت به دلیل کاهش قیمتی که در هفته گذشته داشتند قرمز بوده و نیمه پایینی این لیست قیمتی نیز افزایش قیمت‌های مختلفی را تجربه کرده‌اند که بعضا این افزایش قیمت‌ها اندک و در بعضی از موارد بسیار زیاد بوده است.

در حالی که قبل از نوروز خودرویی مانند ۱۱۱ حتی به نزدیکی ۲۵ میلیون تومان رسیده بود در حال حاضر با نقدینگی ۲۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قابل خریداری است و دیگر محصولات خانواده پراید نیز کاهش قیمت داشته‌اند.

البته آریو ۱۶۰۰و سراتو ۲۰۰۰ آپشنال به دلیل افزایش قیمتی که سایپا در نرخ اعلامی خود داشت و زمزمه های افزایش قیمت احتمالی در آینده با افزایش قیمت بالایی روبرو شدند که در ادامه قابل مشاهده است:

محصولات سایپا

 

نوشته آخرین قیمت محصولات سایپا در کارخانه و بازار (اردیبهشت ۹۷) اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *