خانه / دنیای خودرو / آخرین قیمت محصولات تویوتا در بازار تهران (۲۲ فروردین ۹۷)
کاکوفایل

آخرین قیمت محصولات تویوتا در بازار تهران (۲۲ فروردین ۹۷)

به گزارش چرخان، بازار خودروهای خارجی این روزها بیش از هر چیز دیگری دچار سردرگمی است و خرید و فروش‌هایی هر چند اندک در آن وجود دارد ولی قیمت‌ها نسبت به روزهای گذشته، افزایش قابل توجهی داشته که در این بین محصولات تویوتا جزو خودروهای نسبتا پرمعامله بازار بوده که شامل افزایش قیمت شدند.

اولین خودروی مورد بررسی ما از محصولات تویوتا خودروی تویوتا CH-R تیپ Dynamic است که این خودرو با افزایش قیمت حدود ۵ میلیون تومانی در حال حاضر با قیمت ۲۸۰ میلیون تومان به مشتریان عرضه می‌شود. از دیگر مدل‌های این خودرو می‌توان به تویوتا CH-R تیپ Premium اشاره کرد که در حال حاضر با قیمت ۲۹۳ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

تویوتا CH-R تیپ Lounge از دیگر محصولات این برند معتبر بین‌المللی است که در حال حاضر با افزایش قیمت ۴ میلیون تومانی با مبلغ ۲۸۶ میلیون تومان توسط اندک فروشندگان بازار عرضه می‌شود. آخرین مدل از این سری از محصولات تویوتا که تویوتا CH-R تیپ Icon نام دارد در حال حاضر در بازار با نقدینگی ۲۷۷ میلیون تومان قابل خریداری است.

از دیگر خودروهای عرضه شده توسط تویوتا، خانواده پریوس است که در مدل تویوتا پریوس ۲۰۱۷ تیپ C با نقدینگی ۱۸۷ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. تویوتا پریوس ۲۰۱۷ تیپ ۲ نیز همانند دیگر محصولات برند تویوتا با افزایش قیمت روبرو شده و با قیمتی معادل ۱۹۲ میلیون تومان در حال معامله است.

تویوتا پریوس

تویوتا پریوس هیبریدی

دیگر مدل از خانواده پریوس، خودروی تویوتا پریوس ۲۰۱۷ تیپ ۳ است که با حدود ۵ میلیون تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته در حال حاضر با قیمت ۱۹۸ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

دیگر مدل از محصولات تویوتا که در بازار طرفداران زیادی دارد و حجم معاملات خوبی را به خود اختصاص داده است، تویوتا راو۴  است که در مدل تویوتا راو۴ مدل ۲۰۱۷ – تیپ ۳ با قیمت ۳۴۱ میلیون تومان توسط اندک فروشندگان حاضر در بازار تهران عرضه شده است.

ایمن‌ترین خودروها

تویوتا راو۴ مدل ۲۰۱۸ – تیپ ۲ دیگر مدل از این خانواده است که در حال حاضر با قیمت ۳۵۳ میلیون تومان به ندرت یافت می‌شود. آخرین و لوکس‌ترین مدل از خانواده راو۴ نیز تویوتا راو۴ مدل ۲۰۱۸ – تیپ ۳ است که در حال حاضر با قیمت ۳۶۸ میلیون تومان رکورد جدیدی را برای این خودرو به ثبت رسانده است.

تویوتا هایلوکس ۲۰۱۶  که در مدل اتوماتیک و با اتاق جدید مشتریان زیادی دارد، در حال حاضر با توجه به اتفاقات بازار ارز، با قیمت ۳۸۰ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد که این خودرو نسبت به هفته گذشته افزایش قیمت ۱۰ میلیون تومانی را در بازار خودروهای خارجی به ثبت رسانده است.

آخرین خودرو از محصولات تویوتا که در این گزارش قیمتی به آن می‌پردازیم تویوتا کمری هیبرید LE مدل ۲۰۱۶ است که در حال حاضر با نقدینگی ۲۷۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. دیگر مدل از این خودرو که تویوتا کمری هیبرید XLE مدل ۲۰۱۶ نام دارد در حال حاضر توسط اندک فروشندگان آن با قیمت ۳۰۵ میلیون تومان به بازار عرضه می‌شود.

محصولات تویوتا

توجه: قیمت‌های بالا برای اندک معاملاتی است که در بازار وجود دارد و فروشندگان اغلب نیازمند پول هستند. به طور کلی خرید و فروش خاصی در بازار انجام نمی‌شود و همه منتظر تعیین تکلیف نرخ ارز هستند. اعداد بالاتر و پایین‌تر نیز برای خودروها وجود دارد که اعداد مذکور در بالا صرفا مواردی که معمولا در بازار وجود دارد.

نوشته آخرین قیمت محصولات تویوتا در بازار تهران (۲۲ فروردین ۹۷) اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *