خانه / دنیای خودرو / آخرین قیمت محصولات ایران‌خودرو در کارخانه و بازار (اردیبهشت ۹۷)
کاکوفایل

آخرین قیمت محصولات ایران‌خودرو در کارخانه و بازار (اردیبهشت ۹۷)

به گزارش چرخان، پس از کش و قوس‌های فراوانی که خودروسازان داخلی با قیمت محصولاتشان داشتند و بعضا افزایش قیمت‌هایی را در خودروهای تولیدیشان اعمال کردند، بازار در حال تعادل است و معاملات بازار خودرو نشان می‌دهد که ثبات نسبی وارد بازار شده و در صورتیکه عرضه خودروها از سوی شرکت‌ها متناسب باشد، نوسان شدیدی در قیمت خودروها نخواهیم داشت. در ادامه قیمت محصولات ایران‌خودرو در کارخانه و بازار تهران را مشاهده می‌کنید.

محصولات ایران‌خودرو

قیمت‌های بالا از آخرین قیمت‌های اخذ شده از سایت کارخانه و بازار تهران است که رنگ سبز نشان دهنده افزایش قیمت نسبت به هفته گذشته و رنگ قرمز نشان دهنده کاهش قیمت است. از جمله تغییرات مهم لیست قیمت محصولات ایران‌خودرو مربوط دناپلاس توربو است که افزایش قیمت ۲ میلیون تومانی داشته و همچنین خودروهایی مانند پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و همچنین مدل صندوقدار این خودرو افزایش قیمت حدود ۵۰۰ هزار تومانی را شامل شده‌اند.

از دیگر تغییرات قابل توجه در این لیست قیمت، کاهش قیمتی است که در هایما اس ۷ توربو ایجاد شده و حدود ۲ میلیون تومان نسبت به هفته گذشته کاهش یافته و با ۱۱۳ میلیون تومان معامله می‌شود.

به نظر می‌رسد طرح‌های فروش فیروزه‌ای و طرح پیش فروش با قیمت قطعی محصولات این شرکت که با موعد تحویل تابستان ۹۷ انجام شده است، تاثیر بسزایی در بازار آزاد نداشته است.

نوشته آخرین قیمت محصولات ایران‌خودرو در کارخانه و بازار (اردیبهشت ۹۷) اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *