خانه / دنیای خودرو / آخرین قیمت خودروهای دست دوم و کارکرده خارجی در بازار تهران
کاکوفایل

آخرین قیمت خودروهای دست دوم و کارکرده خارجی در بازار تهران

به گزارش چرخان، بازار خودروهای خارجی با اخباری که این روزها منتشر می‌شود دچار نوسان زیادی شده‌اند که همین موضوع باعث شده معاملات خودروهای صفر نیز کاهش یافته و بسیاری از فروشندگان از نبود مشتری برای خودروهایشان می‌گویند اما در بازار خودروهای دست دوم و کارکرده خارجی روند بهتری از خودروهای صفر این بازار است و مشتریان زیادی در این بازار به نسبت بازار خودروهای صفر وجود دارند.

در ادامه به گزارشی از قیمت خودروهای دست دوم و کارکرده خارجی می‌پردازیم که لازم به ذکر است قیمت‌های ارائه‌شده قیمت دقیقی است که از بازار اخذ شده و ممکن است در مناطق مختلف قیمتها با نوسان اندکی قابل ارائه باشند.

خودروهای دست دوم

هیوندای توسان اولین خودرویی است که در این گزارش به آن می‌پردازیم. این خودرو با مدل ۲۰۱۷ و ۱۳۰۰۰ کیلومتر کارکرد با قیمتی در حدود ۲۴۲ میلیون تومان قابل خرید است. همچنین سیتروئن C5 دیگر خودرویی است که با ۱۰۷ هزار کیلومتر و مدل ۲۰۱۰ در بازار خودروهای دست دوم با قیمتی در حدود ۱۱۵ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

اگر به دنبال خرید سوزوکی گرند ویتارا هستید باید بگوییم مدل ۲۰۰۶ این خودرو را با ۱۱۷ هزار کیلومتر کارکرد می‌توانید با قیمت ۶۲ میلیون تومان خریداری کنید. هیوندای سانتافه نیز با مدل ۲۰۱۴ و کارکردی در حدود ۷۵۰۰۰ کیلومتر با قیمت ۲۱۴ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

تویوتا کرولا ۲۰۰۹ نیز با کارکرد ۱۸۴ هزار کیلومتر قیمتی در حدود ۹۵ میلیون تومان داشته و کیا سورنتو ۲۰۱۷ نیز با کارکرد ۱۹ هزار کیلومتر ۳۳۰ میلیون تومان فروخته می‌شود.

دیگر خودروی این گزارش به محصولات رنو اختصاص دارد، رنو تلیسمان ۲۰۱۷ با کارکرد ۱۰ هزار کیلومتر قیمتی معادل ۲۴۲ میلیون تومان معامله می ‌شود. تویوتا پرادو چهاردر مدل ۲۰۱۱ نیز با کارکرد ۱۳۰ هزار کیلومتر با قیمت ۵۴۵ میلیون تومان به مشتریان عرضه می‌گردد

نیسان جوک مدل ۲۰۱۶ نیز با ۶ هزار کیلومتر کارکرد قیمتی معادل ۱۴۲ میلیون تومان خرید و فروش شده و لکسوس NX هیبرید ۲۰۱۶ با کارکرد ۵۳ هزار کیلومتر با قیمت ۴۴۰ میلیون تومان قابل خرید است. هیوندای النترا که این روزها در نوع صفر آن اتفاقات عجیب و غریبی رخ می‌دهد در بازار خودروهای دست دوم با ثبات بهتری خرید و فروش شده که به طور مثال مدل ۲۰۱۴ این خودرو با کارکردی در حدود ۴۰ هزار کیلومتر قیمتی معادل ۱۳۷ میلیون تومان دارد.

آخرین بخش از گزارش قیمت خودروهای دست دوم و کارکرده خارجی نیز به دو مدل از BMW تعلق دارد که جزو پرطرفدارهای بازار نیز هستند. BMW 528 اولین خودرو از این برند است که در مدل ۲۰۱۴ با کارکرد ۳۰ هزار کیلومتر قیمتی در حدود ۳۶۵ میلیون تومان دارد.

BMW 28 X3 دیگر خودرویی است که با مدل ۲۰۱۵ و کارکرد ۶۰ هزار کیلومتر با قیمت ۴۱۰ میلیون تومان به مشتریان عرضه شده است.

بیشتر بخوانید: تحویل ۳۰ روزه ؛ کلاهبرداری جدید بعضی از شرکتهای واردکننده خودروهای خارجی !

نوشته آخرین قیمت خودروهای دست دوم و کارکرده خارجی در بازار تهران اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *