خانه / دنیای خودرو / آخرین شرایط فروش نقدی و اقساطی لیفان ۸۲۰ ویژه دهه فجر ۹۶ اعلام شد!
کاکوفایل

آخرین شرایط فروش نقدی و اقساطی لیفان ۸۲۰ ویژه دهه فجر ۹۶ اعلام شد!

به گزارش چرخان، کرمان موتور طبق ابلاغیه‌ای شرایط فروش خودروی چینی لیفان ۸۲۰ را به صورت نقدی و اقساطی از تاریخ ۹۶/۱۱/۲۳ لغایت ۹۶/۱۱/۳۰ به مناسبت دهه فجر ۹۶ به متقاضیان عرضه می‌کند.

کرمان موتور در این طرح خودروی لیفان ۸۲۰ را با قیمت مصوب ۹۱ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان به صورت نقدی و اقساطی به متقاضیان واگذار می‌کند. نرخ سود تاخیر در تحویل خودرو در طرح فروش نقدی، ۲/۵ درصد اعلام شده است. همچنین کرمان موتور لیفان ۸۲۰ را یک ماه بعد به تقاضیان تحویل خواهد داد.

کرمان موتور در طرح اقساطی برای خودروی لیفان ۸۲۰، متقاضیان می‌توانند بسته به انتخاب خود، یکی از شرایط علام شده توسط شرکت کرمان موتور را انتخاب کنند. (اقساط ماهیانه ۱۰، ۲۰، ۳۰ و ۴۰) در این طرح متقاضیان می‌توانند با حداقل مبلغ ۳۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان یا با پیش‌پرداخت ۳۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و یا حداکثر مبلغ پیش‌پرداختی ۴۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در قدم اول اقدام به ثبت‌نام نمایند.

علاقه‌مندان می‌توانند با حداقل مبلغ پیش‌‌پرداخت ۳۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و انتخاب پرداخت اقساط ۱۰ ماهه (مبلغ ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان) پرداخت اقساط ۲۰ ماهه (۳ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان) پرداخت اقساط ۳۰ ماهه (۲ میلیون و ۴۲۰ هزار تومان) پرداخت اقساطی ۴۰ ماهه (۲ میلیون و ۶۰ هزار تومان) این خودرو را خریداری نمایند. اما اگر خریداران مبلغ پیش‌پرداختی ۳۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را در مرحله ثبت نام پرداخت کنند، با انتخاب اقساط ۱۰ ماهه (مبلغ ۵ میلیون و ۴۷۰ هزار تومان) پرداخت اقساط ۲۰ ماهه (۲ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان) پرداخت اقساط ۳۰ ماهه (۲ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان) و با انتخاب حداکثر زمان پرداخت اقساط ۴۰ ماهه (مبلغ ۱ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان) باید بپردازند.

اما اگر متقاضیان در این طرح حداکثر مبلغ پیش پرداختی ۴۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان را در ودیعه اول بپردازند، با انتخاب پرداخت اقساط ۱۰ ماهه (مبلغ ۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان) انتخاب پرداخت اقساط ۲۰ ماهه (مبلغ ۲ میلیون و ۶۶۰ هزار تومان) و با انتخاب پرداخت اقساط ۳۰ ماهه (مبلغ ۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان) و همچنین با انتخاب حداکثر مدت زمان پرداخت اقساط ۴۰ ماهه (مبلغ ۱ میلیون و ۵۹۰ هزار تومان) باید ماهانه بپردازند. گفتنی است که این خودرو در مدل ۹۶ عرضه خواهد شد. همچنین موعد تحویل یک ماهه است.

توضیحات مهم

تاریخ اولین چک در صورت پرداخت اقساط به صورت هر ۳ ماه یکبار از تاریخ ۹۷/۲/۲۵ خواهد بود. شایان ذکر است که در این طرح خودروی مورد نظر بدون بیمه بدنه واگذار نمی‌شود.

 

نوشته آخرین شرایط فروش نقدی و اقساطی لیفان ۸۲۰ ویژه دهه فجر ۹۶ اعلام شد! اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *